ضمانت اصل بودن کالا

شرکت رامان تک افزار خلیج فارس دارای سابقه درخشانی در فروش قطعات و سسیتم های کامپیوتری و تجهیزات شبکه می باشد. با توجه به این امر که مبدا خرید تمام محصولات موجود در این فروشگاه، کارخانه سازنده و یا دفاتر رسمی نمایندگی آن محصولات در ایران است از این رو با افتخار و با قاطعیت این اطمینان را به تمام خریداران می دهد که کالاهای عرضه شده در این فروشگاه فقط به صورت اصل ارائه می شوند.
ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و حتی سایر کشورها ساخت چین، تایوان و یا کره جنوبی می باشند و تنها به دلیل نیروی کار و خط تولید ارزان تر است که در این کشورها تولید می شوند.
کالاهایی که با نام گارانتی اصلی سایت به فروش می رسند دارای خدمات پس از فروش ویژه برای کاربران فروشگاه اینترنتی ریراتک می باشند. همچنین ریراتک مسئولیت اصلی بودن سایر گارانتی های عرضه شده را تضمین می کند و در صورت گزارش هرگونه شکایت کاربران مبنی بر اصل نبودن گارانتی، مستقیماً خود مسئولیت خدمات پس از فروش را بر عهده می گیرد.
بنابراین با اطمینان، کلیه کالاهایی که عرضه می شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی رسد و فروشگاه اینترنتی ریراتک اصل بودن همه محصولات موجود و گارانتی آنها را در وب سایت خود تضمین می کند.