تضمین بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی ریراتک تضمین می کند کالاهای عرضه شده در وب سایت با گارانتی اصلی، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید ، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین تر ارائه می دهد، می توانید ضمن تماس با ما درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را مطرح نموده و درصورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل دریافت کنید.
برای ارائه درخواست «تضمین بهترین قیمت» باید شرایط زیر برقرار باشد:
  • مدل یکسان

کالاها باید از نظر ویژگی های فنی و ظاهری، رنگ، امکانات، قابلیت ها و گواهینامه ها یکسان باشند.
  •  کالای اصل

از آنجایی که همه کالاهای موجود در فروشگاه ریراتک اصل هستند، درخواست کالاهای غیراصل مردود است.
  •  گارانتی اصل و یکسان

کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی های مختلف بر قیمت آنها تاثیرگذار است.
  •  لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کارخانه

فروشگاه اینترنتی ریراتک همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه های اینترنتی ارائه می شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
  • فروشگاه اینترنتی مجاز

مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
  • کالا برای فروش موجود باشد

کالا باید در زمان ارائه درخواست به فروشگاه ریراتک، در سایت مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
  •  مبنای مقایسه قیمت

ملاک مقایسه، قیمت نهایی پس از کسر کلیه تخفیفات ریراتک به انضمام امتیاز کسب شده و بدون هزینه حمل و نقل و مالیات بر ارزش افزوده است.
تذکر۱: مدارک لازم برای درخواست، آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه است که باید برای فروشگاه اینترنتی ریراتک ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، درخواست ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.
تذکر۲: درخواست مشتری برای «تضمین بهترین قیمت» باید حداکثر تا ۳ روز بعد از تاریخ فاکتور سفارش، ارسال شود. پس از بررسی و صحت شرایط درخواست و تایید قیمت پایین تر، اضافه مبلغ دریافت شده به حساب درخواست کننده واریز می شود.
تذکر۳: در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از «تضمین بهترین قیمت» حق عدم پذیرش آن درخواست برای ریراتک محفوظ است.